kdyz dite spi s rucickama vzhuru,znamena to,ze je spokojene a nic mu nechybi.🙂
16. bře 2017
Spinkají....občas i ten starší.....to značí maximální spokojenost 😉 🙂
16. bře 2017
10mesicu a porad 😃
16. bře 2017
Jafněé 😍
16. bře 2017
Jojojo 😍
16. bře 2017
Někdy i moje skoro 6ti leta 😉
16. bře 2017




Hh. Jako mensi tak spala, ale ted uz na zadech moc nespi, jen v kocare a tam je nekdy tak ma 🙂