Kéž by🤣
8. srp 2022
Já to chápu po šestém 🙂
8. srp 2022
Po tolika vínu už bych tu skříň viděla složenou, i kdyby nebyla... A možná i dvě skříně 🤣
8. srp 2022
Nene, musíš jich vypít šest😄
8. srp 2022
Kéž by🤣
Já to chápu po šestém 🙂
Po tolika vínu už bych tu skříň viděla složenou, i kdyby nebyla... A možná i dvě skříně 🤣
Nene, musíš jich vypít šest😄
😀