icon

:D :D :D

avatar
8. srp 2022
avatar

Kéž by🤣

8. srp 2022
avatar

Já to chápu po šestém 🙂

8. srp 2022
avatar
nikelca
autor

@petaov keď sa to nepodarí skúsiš ísť od znovu? :D

8. srp 2022
avatar

Po tolika vínu už bych tu skříň viděla složenou, i kdyby nebyla... A možná i dvě skříně 🤣

8. srp 2022
avatar

@petaov presne…
😂😂😂

8. srp 2022
avatar

Nene, musíš jich vypít šest😄

8. srp 2022