Nechal si někdo někde tisknout fotoobraz?
Kde prosím vyjde nejlevněji a kvalita je dostačující?Děkuji moc.
nikinelinaty
autorněkdo ted dal slevu ona dnes na cewe a musím říci žeto bude perfektní dárek na Vánoce. Ale někde něco i docela prijatelného a pěkného. Foto si dětí udělám uplně sama co nikdo neviděl.
15. říj 2019
Cewe dělala kamarádka několikrát a byla vždy spokojená. Taky se odhodlávám
15. říj 2019
Cewe, Fotolab, kvalita je opravdu znát oproti levnější konkurenci
15. říj 2019
24print. Eu
A parada!
15. říj 2019
nikinelinaty
autorHolky ještě tu jela reklama na bontia ja pořád nevím odkud to nechat udělat.
Moc děkuji.
15. říj 2019
nikinelinaty
autorPřípadě není někdy akce 1+1 zdarma?
15. říj 2019
15. říj 2019
Pripichnu se protože me to také zajima