Nechapu, jakoze jsou ve drezu, tak je znicil?
Z celého uvaření zbylo čas tak to dal nám a vaří dál prý svoje ;))
Prý to nešlo nezvrorat a měl cedítko ;))
Jestli jsou “v háji” kvůli tomu, že se vysypaly do dřezu, tak bych je normálně dala do cedníku a propláchla pořádně vodou. 😃 Pro někoho možná prasárna, ale když v tom dřezu není nádobí, tak co. 😁
@nikinelinaty Já tomu teda vůbec nerozumím 😲 Tvému muži se vysypaly těstoviny do dřezu? Tak to jdou ale i tak opláchnout, ne?
No to by holky nejedly ;)) čas jich zbylo a my po jídle on si vaří dál ;))
Prý jeho budou ještě lepší
U toho hraje hru na počítači ;))
mě se to teda stává běžně, že něco vyleju do dřezu, at už těstoviny, nebo brambory.. prostě to vyndám, opláchnu a jedu dál... když máš dřez čistý, nevidím něják problém 😉
horší je, když tam cedíš polívku a nemáš pod tím další kastrol.. to je pak k nasrá... 😉
Řeč tvého kmene je skutečně zvláštní. Taky si myslím, že co se vařilo ve vodě se muže klidně opláchnout vodou a sníst. A dětem bych to ani neřekla a ani by to nepoznaly...
No, taky bych se jaksi neptala. 😁
@hadruska z řeči kmene jsem vždy rozlazena.. z 99 procent nerozumím, co tím chtěl vlastně autor říct..
@miskamysicka no ani já... kolikrát mi spadnul třeba řízek na zem.. vofouknu a sním.. ježiši. to je plýtvání jídlem, to je děs 😀
Asi taky přesně nerozumím, pochopila bych, kdyby tam byla voda od nádobí 😀
Jsem rada, ze nejsem jedina natvrdla😅
No nevím i muž dodal to jíst nebudeme ;))
A to je co říci ;)
Podle něj je vše v pohodě ;))
On se nějak netrefil já u toho nebyla az dodal vy máte já jdu vařit ;))

Jsou rozvareny, nebo co se jim stalo?