petunie
Holky, co je pro ně nejlepší, jak je zalévat? Nahoru k rostlině nebo spíš dolů do misky... mám je v samozavlažovacim truhliku.
@merope v horku to chce každý den
30. čer 2021
J azalivam všechno na balkoně do misky, ať si to natáhnou kořeny podle potřeby. Zalévám denně, někdy ráno i večer podle horka
30. čer 2021
nuky
autor@patypresdevaty
@martinatrnkova
Máte obě samozavlažovací truhlík ju?
30. čer 2021
Zalevam ze shora. Mam samozavlazovaci truhlík. Ale umi “prepad”. Nemas je naopak utopené?
30. čer 2021
@nuky Ja ne, ale matu má a zaliva do rezervoaru, na hlinu vubec
30. čer 2021
nuky
autor@martinatrnkova jj přiklonila bych se k tomu je zalévat dolů.
30. čer 2021
Mám samozavlažovací truhlíky a naplním spodek a zbytek konve vyleju zeshora, vim že na jeden truhlík spotřebuji dve konve
30. čer 2021
Jen se připíchnu, nějak mi chcípou. Zalívám nahoru, ale nějak na ně zapomínám.