icon
avatar
okinkaa
Zpráva byla změněna    10. led 2022    

Když jsem po porodu vážila 109kg tehdy byl můj cíl 77kg. ..po 8 měsících od porodu jsem si svůj cíl splnila. Ale rozhodla jsem se,že do léta to dám na krásných 70kg na 184cm. Tady máte porovnavaci (listopad 84× konec prosince 77). Tenhle víkend byl náročný byli jsme u pritelovo rodičů, tak se dieta samozřejmě nekonala a včera byl spíš takovej půst odpocnuti od toho všeho jídla. Ale dnes opět pokračují. Ps.driv jsem se fakt nerada fotila, takže lepší fotky fakt bohužel nemám.

avatar

Jsi krásná 😊

10. led 2022
avatar

Wow!

10. led 2022
avatar

Můj ideál je 73kg na 180cm. 70 je málo, 75 moc. Já mám to štěstí, že do velkých extrémů jsem nikdy nešla🙂

10. led 2022
avatar

bomba, jsi dobráááá

10. led 2022
avatar
okinkaa
autor

@konidana no to já taky ne, ale chytrá váha mi ukazuje, že můj ideál je 68 ikdyz se mi to zdá málo. (tak si myslím,že 72-70) bude akorát.

@petanevesta to jsi i ty!

10. led 2022
avatar

@okinkaa nemam chytrou váhu. Když jsem z nervů zhubla na rodičáku na 69, tak jsem byla slabá a nic moc, když jsem měla 76 nebo ještě pár kg víc, tak už jsem byla vyžraná a nemohla jsem se hýbat, tak jak bych chtěla. Neřiď se chytrou váhou ale svým pocitem😉 Vypadáš dobře🙂

10. led 2022
avatar

Já při 180 cm nemůžu mít pod 77 kg, jinak nemám ani prsa ani zadek a mám postavu jako chlap. Teď mám o 10 kg víc a taky se snažím to sundat.

10. led 2022
avatar

Gratuluju! Ja 2.8. u porodu 104, dneska 75 😍

10. led 2022
avatar

@okinkaa ty mas 77 kg? Bych nevěřila. Podle foto mas super postavu.

10. led 2022
avatar
okinkaa
autor

@zirafka11 taky jsem přišla o zadek. Prsa zatím mám jenže kojim. Kdo ví jaký budou až kojit přestanu.

10. led 2022
avatar
okinkaa
autor

@treasurka taktéž gratuluji.

10. led 2022
avatar
okinkaa
autor

@treasurka sundala jsi to docela rychle

10. led 2022
avatar
okinkaa
autor

@evaviki to dělá asi ta moje výška, ale dekuju.

10. led 2022