Dnes jsem po týdnu na rybách, vystřídala svého muže.😍❤️ Sama samotinka a super i bez záběru... Petru zdar 🐟
No tak to je bomba! Ten stan.. Ryby neryby, tam bych spala 😴
@rotkapchen je super, tak pro pět lidí. Ale já byla jen přes den. Ráno a večer domů 😉, ale i tak super relax
No tak to je bomba! Ten stan.. Ryby neryby, tam bych spala 😴