Vedro, rýma, zoubky to není dobrá kombinace pro klidnou noc 🤨👣
Jo take jsme ted mely takove 2 noci i s teplotou...
18. čer 2021
Jo to máme taky hlavně ta dnešní noc stala za to hlavně ta horečka
18. čer 2021
Také a děkujeme
18. čer 2021
U nás to samé už druhou noc 😔
18. čer 2021
U nás také, kašel, rýma,šílené noci.. Dnes dostal antibiotika, tak snad bude brzy lépe 😭Ale teda v tomhle počasí marodit, to je k vzteku...
18. čer 2021
Tak hlavně ať jsou brzo fit kort v takovém počasí to je na prd
18. čer 2021

U nás ještě horečka. Uff. Ať je broučkům brzo dobře.