Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
orchidis
4. zář 2019
Fintilky, co nosíte na podzim? Nesluší mi trenčkoty a ani mi nepřijdou moc vhodné (holý krk). Softshellku mám, vestu taky. Sním o elegantní, slušivé, pohodlné, tmavě modré parce s kapucí a nad kolena a není šance sehnat. Máte tip? Nebo poradíte, kde nakupujete? Atom rat ne, to je moc sportovní, potřebuji do práce.
Zobraz celou zprávu
orchidis
1. zář 2019
Maminky, s jakými SUV a MPV jste spokojené? Bavíme se s manželem o druhém autě. Rádi bychom Volkswagen, nebráníme se aní Mazdě, Toyotě a dalším běžným značkám (NE Audi, Mercedes, BMW, ani Opel, Renault, Dacia). Rozpočet bohužel nižší (už jsme kupovali jedno velké), takže tak do 300 000 Kč. Moc děkuji za osobní rady, tipy, doporučení, fakt už se chtáme stébla :slight_smile:.

Favority jsou Tiguan a Golf sportsvan plus.
Zobraz celou zprávu
orchidis
30. srp 2019
Další zoufalý výkřik se série: mám tu koš prádla na žehlení :slight_smile:.
Na co koukáte? Černé vdovy, Sedmilhářky a dál?
Po špatných zprávách z okolí nedávám nic srdcervoucího, dramatického, nechutného, ani brutálního.
Růžovku a Ulici a podobné zase odmítá moje hlava.
Poradíte?
Moc děkuji.:heart:
Zobraz celou zprávu
orchidis
24. srp 2019
Holky, používáte některá pro děti smart watch (chytré hodinky) namísto mobilu? Máme takové ty obyč. smart watch q5 asi (dostali jsme je jako dárek) a k tomu appku SeTracker2. Vše ok, do hodinek jsme dali staré simky a dobré, jen mi mobil stále píše, že jsou hodinky off line. Nechápu, čím to může být. Data by na simkách být měla, peníze taky (ale je fakt, že byly už asi rok nepoužívané, tak jestli peníze nepropadly?). Jediné divné bylo, že appka v mobilu nechtěla zadat IMEI, jen registrační kód. Máte tip, čeho se chytit? Moc děkuji.
Zobraz celou zprávu
orchidis
19. srp 2019
Holky, kam jezdíte na lyže s dětmi a kolik platíte za ubytování se snídaní? Hotel v Jeseníkách, naprosto obyč. za pokoj standard se dvěma přistýlkami kalkuluje 30 000 na 6 nocí a zdá se mi to trochu dost. Pokoje potřebujeme pro naši rodinku dva a za podobnou cenu jsme se zvládli mrknout po Evropě a bydlet dva týdny v luxusních hotelech. Dáte tipy, kam jezdíte a kolik vás to vyjde?
Zobraz celou zprávu
orchidis
14. srp 2019
Holky, poraďte dobrý hotel/penzion s wellnessem na Šumavě, nebo v Jeseníkách/Orlických horách na prodloužený romantický víkend pro dva. Něco v přírodě, kde dobře vaří a je to tam klidné. Aby se dalo vypadnout na tůru a večer zrelaxovat :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
14. srp 2019
Prosím o radu zkušené mámy - lyžařky :slight_smile:! Nové lyže pro děti 8 a 6 let - jestliže jsme s lyžováním teprve začali, nebydlíme na horách a jedeme na týden na hory v únoru a párkrát o víkendu na zasněžovaný svah. Ano, nebo se to nevyplatí? Rostou jako z vody.
A pokud nekupovat nové, jak byste postupovaly? Půjčovna? Z druhé ruky?
Moc děkuji :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
28. črc 2019
Mimo dětí:
S jakými SUV a MPV jste spokojeni? Hledáme nějaký standard, ne BMW, Mercedes či Audi.
Mně se líbí Volkswagen Tiguan, splňuje všechny mé požadavky, ale nechci se omezovat jen na něj.
Nevylučuji ani Hondu, Toyotu, Mazdu...
Uvítám jakékoli osvědčené tipy a zkušenosti, jen prosím respektujte výše uvedené (ne výše uvedené luxusní značky a obyč. kombíky).
Moc děkuji.
Zobraz celou zprávu
orchidis
26. črc 2019
Mimo dětí: jaký Apple doporučíte pro člověka, který Apple nikdy neměl? Jednoduchý, aby se nesekal a ne ten nejdražší. Chci se s tím prostě seznámit, zkusit, jestli to bude můj šálek a pak až případně investovat do x.
Zobraz celou zprávu
orchidis
16. črc 2019
Holky, co dáváte do obyč. nazdemního bazénu, aby se vám voda nekazila, jestliže máte děcka ATOPIKY? Máme pískovou filtraci, ale něco do toho špricnout budeme muset. Snažíme se žít aspoň trochu eko, optimální by bylo, kdyby voda vydržela, nekazila se, nedráždila citlivou kůži a ještě se tím pak dalo zalívat? Je šance, nebo opět hledáme svatej grál? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
orchidis
3. črc 2019
Holky, kam chodíte na oblečení z dobrých materiálů? Mušelín (dvojitá gázovina), len, hedvábí...
Beru značky, sekáče i designéry :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
18. čer 2019
Holky, na čem drandí vaše větší děti na zahradě? Máme velikou, zatravněnou zahradu. Cestička jen jedna a jen do poloviny. Jinak všude tráva, stromy, záhonky :slight_smile:. Děti tam zatím jezdily na odrážedle, ale už je jim to malé. Na kolo to moc není. Existuje něco dětského, terénního a zároveň ne moc nebezpečného pro děti 4-8 let?
Zobraz celou zprávu
orchidis
5. čer 2019
Holky, pokračovaly něčím série Nevinné lži nebo Soukromé pasti? Moc se mi ta zpracování líbila a zas hledám něco k žehlení :grinning:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
4. čer 2019
Mimo dětí, ale tady se ví všechno :slight_smile:. Holky, jsem slepá, nebo Ryanair nemají nějakou zákaznickou linku? Koupila jsem letenky, potřebuji se na něco zcela konkrétního zeptat a telefonní kontatk ne a ne najít? Víte/máte některá? Moc děkuji.
Zobraz celou zprávu
orchidis
25. kvě 2019
Zdraví neškodlivý a účinný repelent? Vhodný i pro děti? Ty pásky z DM se mi vůbec bohužel neosvědčily :frowning2:. Tři klíšťata i přes ně. A vitamín B? Jaký dát? A můžu i dětem.
Zobraz celou zprávu
orchidis
23. kvě 2019
Holky, co na zadní hnusnou rýmu? Přes mandle mi teče páchnoucí hnis, je to psycho. Vysmrkat to nejde. Jinak je mi dobře, nic mi není, jen ten hnis a pochopitelně olezlý mandle. Na ORL se dostanu nejdříve v úterý (mají výpadek) na pohotovost to není, MUDR. na dovolené.
Klidně přírodní i dryjáky, cokoli, hlavně ať je to pryč.
Zobraz celou zprávu
orchidis
22. kvě 2019
Holky, prosím o tipy na první mobil. Spíš obyčejnější, levnější, pro osmiletou holčičku.
Aby šla sdílet poloha a utáhlo to dvě či tři hry :-P.
Jiné požadavky nejsou :slight_smile:.
Moc děkuji. Totálně to nesleduji, budu ráda za každý tip.
Stejně to hned ztratí :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
10. kvě 2019
SOS, holky, vyrážka u osmiletého na zádech napravo nahoře. Vypadá to docela pravidelně, dva flíčky i na páteři. Jí, lítá, nic ho nebolí, teplotu nemá, vypadá naprosto normálně a spokojeně.
Mám plašit? Nějaká zkušenost?
Zobraz celou zprávu
orchidis
30. dub 2019
Holky, co nevynechat s návštěvou v Praze? Jedná se o rodinu s malými dětmi, ale taky hodně kulturní rodiče. Takže: Historické centrum, Náplavka, Zoo, Vyšehrad ... a?
Sovovy mlýny?
?
Moc děkuji za tipy.
Zobraz celou zprávu
orchidis
28. dub 2019
Mimo dětí: první jemné vrásky - rozhoduji se mezi Havlíkovou přírodní apotékou - mají hrozně moc typů krémů Krásná paní a nevím, čeho se chytit a Hyalorunovým sérem od Renovality.

Poradíte? Budu ráda za každou osobní zkušenost.
Zobraz celou zprávu
orchidis
27. dub 2019
Mimo dětí - protrhla jsem při čištění takový papírek v mikrovlnce (ten co chrání ten zářič). MW používám tak 1x-2x za měsíc, fakt kašlu na kupování nové. Stalo se to už někomu? Šlo to vyměnit? Vypadá to, že by to jít mohlo (mělo).
Moc děkuji za rady, nevím, čeho se chytit.
Zobraz celou zprávu
orchidis
26. dub 2019
Ženy, dostala jsem domácí škvarky - mleté. Krásně voní, ale je to takové hrubé a hrozně husté. Co s tím? Čím zjemnit a rozředit a oživit? Ideálně, aby to nepřidávalo už moc kalorií. Nic mléčného se mi k tomu nehodí. Vyhazovat nechci. Třeba pažitka, trocha dobré hořčice a...?
Zobraz celou zprávu
orchidis
24. dub 2019
Bioženy, co používáte na vrásky? Jedu českou přírodní kosmetiku Biorythme, ale na vrásky žádnej funkční zázrak nemají. Prosím ne drogerkové ropné šunty. Moc děkuji,
Zobraz celou zprávu
orchidis
24. dub 2019
Holky, poraďte super opalovák pro dospělé. Pro citlivou pleť, s přírodním složením, aby nebyl moc mastný, dobře se vstřebával. Faktor nemusí být moc vysoký, stačí nám tak 8-20. Moc děkuji.
Zobraz celou zprávu
orchidis
16. dub 2019
Holky, mám teď po nějakých špatných zprávách z okolí chuť spíš na oddychovky "k žehlení a úklidu".
Co byste doporučily po Milenkách (SK) a Černých vdovách?
Oba seriály mě bavily, neurážely, prostě oddychovka. Dramata teď nechci, Ulici a Růžovku nezkousnu (to už mě uráží :grinning:).
Poradíte? Děkuji moc. :heart:
Zobraz celou zprávu
orchidis
16. dub 2019
Holky, jaký byste doporučily časopis pro opravdu chytré a zvídavé děti? Hlavně pro ty nejstarší 8 a 6 let. Slyšela jsem, že prima je časopis Raketa, jinak nevím. Nic moc barbínovatého, holku to nebaví a bude s tím dělat i kluk. Křížovky, osmisměrky, záhady, hlavolamy, práce s textem, detektivní příběhy, příroda, najdi x rozdílů a tak.
Zobraz celou zprávu
orchidis
Zpráva byla změněna 11. dub 2019
Mimo dětí: Roky vybíráme vhodné psí plemeno, bereme to hodně zodpovědně.
Existuje střední nenáročné plemeno vhodné i pro začínající chovatele?
Zahrada obří, zázemí bude mít skvělé, do domu nevkročí. Takže spíše venkovní odolné plemeno. Ideálně nenáročné, přeci jen oba pracujeme a máme děti.
Zobraz celou zprávu
orchidis
8. dub 2019
Mimo dětí: Máte některé Iphone? Roky jsem měla noname dotykáč, levný šunt, ale sloužil dobře. Teď bych ráda něco s dobrým foťákem, další požadavky nemám. Líbí se mi myšlenka a životní cesta Steva Jobse, Apple je mi sympatický. Jinak žádné velké požadavky nemám. Jaký mobil od Apple vybrat?
Zobraz celou zprávu
orchidis
27. bře 2019
Mimo dětí:
V určitém věku nám všem v rodině začal vadit alkohol. Jedna sklenička vína ok, ale jak si dáme víc, ráno nás čeká bolehlav, překyselení. Kupujeme běžná vína. Michlovský, Valtice.
Nepotřebujeme chlastat, ale někdy bychom si rádi dali ty skleničky třeba dvě.
Co s tím? Doporučíte opravdu velmi suchá a kvalitní vína? S malým obsahem tříslovin?
A jinak? Voda s citronem? Rukola? Detox jater?
Nikdy jsme moc nepili, nejsme moc zvyklí, ale tu skleničku týdně bych si nerada odříkala.
Zobraz celou zprávu
orchidis
26. bře 2019
Tak co Babiš? Dá, nebo nedá? A komu? Kecá o tom kolem mě tolik lidí, že se už ztrácím :grinning:. Slíbil, neslíbil, dal, nedal, Šilerová to blbě spočítala :grinning:...
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další