Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
orchidis
5. únor 2020
Holky, doporučíte ubytování v okolí Buchlovic, Velehradu, Břestku? Stačí nám dobré snídaně a hotelová restaurace. Zkoušeli jsme hotel Buchlovice, ale má beznadějně plno :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
4. únor 2020
Holky, moc prosím tip na prima ubytování na Šumavě. Dobré snídaně, bazének (stačí malinký), hřiště, půjčovna kol, čistota, hotelová restaurace.

Nejsme extra nároční, ale zatím se mi nepodařilo zabookovat :frowning2:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
26. led 2020
Holky, poradíte recept na lehounký krémový dezert bez mlíka, tun tvarohu a mouky?
Mlíko moc netolerujeme (smetanu už jo), cukru se zas až tak nebojíme. Jen nemáme nikdy chuť se zaplácnout po obědě tunou mouky/škrobu/tvarohu :slight_smile:.
Mám tu snad všechno možné ovoce, želatinu, vanilku, višně do koktejlů...smetanu taky.
Jak na to?
Zobraz celou zprávu
orchidis
23. led 2020
Ad rodinné auto: dostali jsme tip, že nejlepší cenu za nový vůz dostaneme při výprodeji skladových vozů. Plánujeme pořídit SUV od zn. Volkswagen - kde jste takové akce hledali? Přímo u nejbližšího prodejce, nebo po celé ČR, či přímo u výrobce? Moc děkuji. :wink:
Zobraz celou zprávu
orchidis
18. led 2020
Maminky, co nevynechat v Litomyšli? Jedeme počátkem dubna s dětmi od 4 do let.
Procházky, muzea, naučné trasy, cokoli, fakt cokoli. Jsme kulturní šílenci, bereme i koncerty, divadla a jiné. Budu ráda za každý tip :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
16. led 2020
Sportovnkyně-parádnice, prosím o radu: mám zálusk na bundu zn. North face - předvybrané mám dva modely. Na eshopech jsou jich mraky, ale já bych si ráda nejprve vyzkoušela oba. Taky mám přelom velikosti S/M a něco mám v té, něco v oné velikosti. Nedaří se mi najít žádnou jejich prodejnu.
Mají vůbec nějakou, kde se dá vše z aktuální kolekce zkusit? Nebo kde najít nejvíc věcí této značky na prodejně? Nechce se mi dělat objednávku za 40 000 a pak bundy v hodnotě 30 000-40 000 posílat zpět.
Zobraz celou zprávu
orchidis
16. led 2020
Holky, doporučíte prima hotel v centru Litomyšle? Hvězda už je 3 měsíce dopředu obsazená, Zběhlík není v centru (klidná historická část). Stačí nám čistota a dobré, bohaté snídaně. Moc děkuji.
Zobraz celou zprávu
orchidis
14. led 2020
Maminky, prosím na tipy na perfektní ubytování v Litomyšli. Něco pěkného, čistého, kde i dobře vaří (ale zas na pistáciový prach v mrkvi si nepotrpíme) a mají bohaté snídaně.
Zobraz celou zprávu
orchidis
13. led 2020
Jaké MPV nebo SUV byste koupily s omezeným rozpočtem (nedávno jsme koupili nové velké auto), tudíž na druhé už jsou penízky trochu omezené (pod 400 000).
Stačí nám pět míst + kufr, bude to spíš nákupní taška. Renault, Opel, Dacia, FIAT, Peugeot a podobné ne!
Ve výběru Tiguan, Mazda 5 a Honda CR-V + Volkswagen Golf sportsvan +.
Zobraz celou zprávu
orchidis
8. led 2020
Zoufalství na entou :grinning:. Ženy, je možný, že není možný koupit NEPROŠÍVANOU (žádný buřty!) bundu/kabát PO KOLENA. Třeba s kapucí, kožešinkou a krytým zipem... ale to bych i oželela. Dnes pokořen další nákupák a fakt ani jedna...:frowning2:. Máte některá radu, kde hledat a najít?
Zobraz celou zprávu
orchidis
28. pro 2019
Ekobiocitlivky, poradíte mi krém na okolí očí :slight_smile:? Z běžně dostupné chemky mi vyhovuje jen La roche possay, z Havlíka jsem byla dost rozpačitá. Je ještě něco top, po čem neslezu z kůže? :slight_smile: Cena nerozhoduje.
Zobraz celou zprávu
orchidis
14. pro 2019
Viděly jste dokument Nerodič? Nevíte, jak někteří hrdinové žijí dnes? Docela by mě to zajímalo, nic jsem ale k tomu nedohledala.
Zobraz celou zprávu
orchidis
12. pro 2019
Fintilky, kde jste koupily krásnou zimní bundu PO KOLENA (fakt až ke kolenům, ne pod zadek) s kapucí a kožešinkou a bez BUŘTŮ (prošívání) :slight_smile:?

Hledám hledám, ale všude buřty, délka pod kolena, nekrytý zip a tak...:frowning2:
Zobraz celou zprávu
orchidis
9. pro 2019
Holky, sháním ubytování na Šumavě, rádi bychom pěkný hotel se snídaní, hřištěm pro děti, mimo nějaké hlavní komunikace. Všichni radí Modravu, tam ale nechceme. Nemáte některá tip na něco odlehlého, mimo hlavní proud turistů a přesto pěkného?
Zobraz celou zprávu
orchidis
9. pro 2019
Cestovatelské okénko nr. 2. Kam na dovolenou:
* po Evropě
* s dětmi
* když nás nebaví moře (max. na jeden den, ale i jezero nám stačí)
* když milujeme krásnou přírodu, ale neoceníme výstupy na čtyřtisícovky
* když milujeme i architekturu a prolízání katerdrál
* když peníze nejsou problém, ale zas nejsou ani naprosto neomezené
Zobraz celou zprávu
orchidis
9. pro 2019
Cestovatelské okénko nr. 1. Krásný hotel na Šumavě (ne hotel Mádr) - doporučíte? Hezké prostředí, bohaté snídaně, víc nepotřebujeme :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
2. pro 2019
Holky, jakou super věc byste koupili inteligentní holčičce 6,5 roku? Peníze nerozhodují, ale hodně toho už má (kolo, pennyboard, mikroskop, s Legem si moc nehraje, panenky moc nee, laciné krámy taky ne). Co kupujete? Co letos mezi školačkami frčí?
Zobraz celou zprávu
orchidis
2. pro 2019
Holky, co nevynechat na Šumavě a přitom se vyhnout davům turistů?
A poradíte některá krásný hotel v přírodě s těma nejlepšíma snídaněma :slight_smile:?
Jedeme v květnu. Moc děkuji.
Zobraz celou zprávu
orchidis
28. lis 2019
Holky, kde kupujete opravdu dobré pracovní sešity pro nadané děti (1, a 3, třída)?
Zajímá mě matika, logika, geometrie, angličtina. Aby byly dobře zpracované a pěkné a děti to bavilo.
Zobraz celou zprávu
orchidis
25. lis 2019
Fintilky, poraďte:slight_smile:. Koupila jsem si kabát do Včka a sháním takovou tu "velkou šálu" co se uváže velkým cípem přes ten výstřih. Šátek to není, nákrčník taky ne, běžná šála taky ne.
Poradíte pod čím to hledat na netu?
Zobraz celou zprávu
orchidis
20. lis 2019
Maminky z Brna, prosím o tipy. Budu mít v Brně 4 hodiny volno na konferenci v samotném centru a můžu je využít k nákupům. Kde v Brně v centru nakoupit krásné pracovní sešity pro nadané děti?
Nejen omalovánky a samolepky, ale něco na angličtinu, geometrii a tak. Zajímavé, pěkné věci ke vzdělávání, co by i zabavily chytré hlavičky.

Za každý tip předem díky :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
16. lis 2019
Maminky, máte někdo doma Českého chodského psa s PP?
Zobraz celou zprávu
orchidis
5. lis 2019
Maminky, má zde někdo Volkswagen Tiguan?
Plánujeme jeho koupi a nejsme žádní auto-nadšenci. Bohužel ani já, ani muž.
Z mnoha důvodů (a na radu kamaráda, který pro VW pracuje) nechceme nejnovější model, spíše něco 3-5 let starého a v benzínu. Kde jste koupili? Jakou řadu jste brali a proč? Budu ráda za každý tip a zkušenost.
Zobraz celou zprávu
orchidis
5. lis 2019
Má tu někdo Českého chodského psa? :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
orchidis
4. lis 2019
Asi marná otázka, ale zkusím :slight_smile:. Existuje na českém trhu nějaký vývar ve skleničce, který by šel dohromady se zdravým životním stylem?
Tedy ne Podravka, Masox a jiné.
Vařím vývary doma, ale ve chvíli, kdy na mě něco leze, bych potřebovala rychlou a chutnou polívku.
Samozřejmě ani ty suché zázraky z DM, kde je kopa soli, trocha umělého glutamátu a 3% kuřecích kůží. Ani Würzl ne.
Streamerka Koko jeden čas nabízela vývary ve sklenici, ale už nejsou.
Může být i koncentrovaný, hlavně aspoň trochu kvalitní.
Moc děkuji.
Zobraz celou zprávu
orchidis
3. lis 2019
Holky, pejskařky, jdu na radu. Roky zvažujeme a pečlivě vybíráme vhodné psí plemeno pro nás, naše děti, naši zahradu, naše možnosti. Abychom to zvládli a pejskovi u nás nic nechybělo. Bereme to hodně odpovědně. Naprosto jsme se zamilovali do Borderek, ale...
Jsme pejskaři začátečníci, máme hodně dětí a samozřejmě chodíme do práce. Manžel na plný, já na částečný. Děti chytré, půjdou, zřejmě na nějaká gymnázia (osmiletá) a samozřejmě víme, že borderky potřebují hodně aktivity, zaměstnávat hlavu a věnovat se jim.
Je nějaké střední, dobromyslné plemeno, které by mohlo být venku a nevyžadovalo tak extrémně moc aktivně stráveného času s páníčkem? Aby se to mě někdo nepustil - nebudeme pejska zanedbávat, ale část dne prostě nikdo nebude doma (cca do dvou) a nechceme. aby u nás pejsci trpěli.
Zobraz celou zprávu
orchidis
23. říj 2019
Holky, poraďte nějaký film. Ne temný, ne násilný, ne srdcervoucí, ale ani úplnou srajdu :slight_smile:.
Něco jako Po strništi bos, Tohle je náš svět... a takový typy.
Klidně i na zamyšlení, o rodině, nějakej inťáckej :slight_smile:. Jen žádný války, obludy, nechuťárny, násilí, koncentráky :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
orchidis
22. říj 2019
Holky, poradíte nějaký seriál či pořad v ANGLIČTINĚ, který se dá najít na youtube a je vhodný pro děti 8 a 6 let - nerodilé mluvčí? Jsou šikovné, umí základy, přítomný čas a potřebovaly by na něco koukat. Prasátko Pepa už ne a nějaké střílečky, násilí, nebo milostné zápletky samozřejmě ještě ne :slight_smile:. Máte někdo tip? Moc děkuji.
Zobraz celou zprávu
orchidis
16. říj 2019
Hledání svatého grálu pokračuje! :grinning: Holky, koupila jste v poslední době některá někde pěknou podzimní parku? Myslím takový ten elegantní typ "baloňák" ke kolenům, zapínáním za zip až ke krku, s kapucí a stahováním v pase, co se dá navléct i na koktejlky a jiné šaty. Všude vidím jen trenčkoty s holým krkem a bez kapuce, nebo parky pod zadek, co k sukni vypadají blbě.
Zobraz celou zprávu
orchidis
13. říj 2019
Holky, co používáte jako interiérovou vůni? Existuje něco nechemického a účinného? Jako, nesmrdí nám to tu :grinning:, ale denně se vaří, hodně dětí, hodně bot a kopaček... a to občas úplně stačí :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
Strana
z 3
Předchozí Strana
z 3
Další