Holky, poradil by někdo, prosím, vyzkoušenou restauraci v Mladé Boleslavi či okolí? Potřebujeme dobrý vývar, popr. milujeme i dobrou kulajdu. Dobrý steak, panenka, zelenina… proste obyc. jídlo, ale poctivé a dobré. Nejime smažené a na snobismus a molekulární kuchyni si nepotrpime. Kde budeme spokojeni?
Gastromapa Lukáše Hejlíka ;)
Mně se líbilo v restauraci America pod věží, fakt mi tam chutnalo a takhle milý personál už jsem dlouho nezažila🙂 je to v centru Mladé Boleslavi.
My tam máme rádi MG restauraci.
Zrovna v MB není restaurace kde bych si z jídla sedla na zadek . Špatná není MG . My si radši dojedeme dále do Bošně.
Boseň, Krásná vyhlídka, Skála - Klášter, přímo v mb nás nic moc neoslnilo, možná graal ve skále či jak se to jmenuje. V Kosmonosích chodíme k Jankovi.
Mnichovo Hradiště Skala celkem ujde, ještě máme vyzkoušeno přímo na náměstí. Jinak v Bolce max pizzerii
@k7ata skála je na Klášteře,ne v MH 🤔
@orchidis jinak mě osobně i chutnalo v potrefené huse ( u bičíků) a v krusovicke šalandě. A asi nejvíc jsem chodila do pizzerie pizza nostra, ale ta už je zavřená a majitelka se s tím prestehovala do Mnichova Hradiště,jmenuje se to snad bella casa či tak nějak. A ještě hodně místní chodívali do galaxie Bakov.
@apokalismus Klášter je název pivovaru
@apokalismus ale to je snad jedno ne? 🤦♀️
@k7ata ne,je to obec, Klášter Hradiště nad Jizerou... Mnichovo Hradiště je město vedle 😉. To jen doplňuji informace 🤷.
@mayam já byla v Americe v únoru a za mě teda jídlo nic moc. Jako nemůžu říct, že by tam to jídlo bylo nepoživatelný, ale že bych tam chtěla jít na jídlo znova, to asi ne. Pokud chtějí klasický český jídla, tak ty jsem tam v jídeláku ani neviděla 🤔 jen burgry na x způsobů, atd. Jinak teda souhlasím, že tam je úplně suprová a milá obsluha a je to tam moc hezký. Třeba posedět s kámoškou u vína, bych tam klidně šla

❤️