Prosim nevíte někdo, kde by se dalo koupit hnízdo pro miminko, pripadne jestli s nim ma někdo zkusenosti?
Mám zkušenost z porodnice, je to parádní, ale myslím, že po šestinedělí se tam už dítě nevejde. Tam v tom sluní žloutenku.
2. únor 2016
Jinak doporučuji ! 🙂 hnízdo je skvělá a krásná praktická věc pro první měsíce podle mě až nezbytnou...kdy miminko hodně jen leží. Hnízdo se dá později používat i do postýlky či do manželské postele ...já si ho i vozím k babičce-aby dítě mělo kde odpočívat a nebylo volně v prostoru.
11. únor 2016
jen na měkkej velkej polštář