Prosim o radu- dceri se o vikendu objevily dva pupinky na ruce, myslela jsem ze jen stipance, ale druhy den se kolem objevily cervene ploché tecky. Myslela jsem ze je to reakce na hmyzi stipnuti, ale dnes ma tyhle tecky i na hrbetu druhe ruky a na nartu u nohy. Nic neobvykleho nejedla, jen byly se skolou na koupalisti, jinak nic nestandardniho.

Neštovice uz mela?
Ruka, noha, pusa?
Nemela, to me napadlo hned, ale nema vubec zadne jine priznaky nemoci.
Podle ruky bych řekla neštovice, podle nohy ne 😀 U neštovic ji nic jiného nemusí být, nebo si je to přidá až další den
Má to ve vlasech? neštovice
Může to být sedmá nemoc - ruce-nohy-ústa. Měli jsme i s manželem, chytli jsme od dcery. Ta byla bez teplot, měla pár pupínků na rukách, jednu pidi aftu v puse, na nohách nic. No a my učebnicový příklad se vším všudy. Takže ani teplota u toho být nemusí.
