Kolik se tak běžně platí za sezení u logopeda? Zajímá mě to jen tak pro srovnání.
pokud napíše doporučení pediatr, tak nic
taky chodíme a nic neplatíme
taky neplatíme platí pojišt´ovna
My mame pres zadanku od dr. Neplatime nic. Chodime k Varakove na polikliniku. Je skvela. Davca uz se vicemene vyrovna vrstevnikum po pul roce
@malalucinka
@sebestka
@lipanci
aha, tak to ale musí být klinický logoped, který má smlouvu s pojišťovnou.
Jinak podle výpisu pojištˇovna platí asi 500.
@pampeliska1 to nevim. Ja si mohla vybrat koho jsem chtela. Na tuhle mi dala tip neurolozka ze je dobra
@mochenkaa jedna tady u nás si bere 100,-/30 min, ale není klinická. Ještě jsem psala ředitelce, protože ve školce měli screening a ta se mi líbila, ale nevím jméno.
@pampeliska1 a proc nejdes teda pres pediatra?
Ja byla u soukrmnice a platila sem 1200 za 4 lekce ale pomohlo ji to hodne
Platíme 100,-Kč za 30 minut.
@mochenkaa no asi to tak dopadne 😉 já spíš jen zatím zjišťuju ... tu placenou znám, je to kámoška, tak by mi pasovalo, kdyby měla smlouvu :D
My chodily k soukrome a platily jsme 300,- / 30-45 min jak kdy
@pampeliska1 jo musíš přes tu co ma smlouvu s pojišťovnou,za me je lepsi klinicka,ale hodne zalezi na konkretnim logopedovi,my mame skvvelou.....pokud je nejaka soukroma dobra, a pomohlo by to tak si to klidne zaplatim
Za 20min 80kč
500,-/60min ,ale synovi pomohlo hrozně moc,pomáhá nám s učením,grafomotorikou,a logopedií....u klinické logopedky nebyl posun ani za půl roku
platím 120kč za 45min.
Chodili jsme za 600/hod bez smlouvy VZP - byla nám doporučena a jezdili jsme za ní skoro přes půl republiky 🙂. Ted už nám stačí jiná péče blízko místa bydliště, takže přes žádanku od pediatra a nebudeme platit nic.
My jsme neplatili nic, ale je to už 8 let.