Ahoj, poradíte mi ohledně poslání balíku? Potřebovala bych od někoho z Polska něco poslat do ČR. Dopravu hradím já. Můžu přes balikovnu? Objednat dopravu, zaplatit s jen ji poslat kód ?
@patypresdevaty Tim pádem v polsku musí najit tu společnost. Zasilkovna je v polsku packeta a balikovna nevim.nemelas tam na stitku kam to v polsku půjde. Zda dpd nebo paczkomat?
18. led 2024
Tohle nedávno bylo na MK.ale nemam zkusenost
https://www.nakupy-polsko.cz/jak-to-funguje/
18. led 2024
A koukala jsem teď na úsporný balík a tam jde taky přecvaknout stát
18. led 2024
Balikovnu v polsku nemaji