Hezký večer, nemáte některá zkušenost s chatou Na Perlíčku v Pasekách nad Jizerou? Syn je tam na lyžáku a je z toho celkem nešťastný. Je zvyklý jezdit hodně a dost všude možně ale tohle je asi i na něj moc. Stejně tak jídlo. Jí všechno, o jídle nikdy ošklivé nemluví ale na otázku co oběd mi poslal zvracejiciho smajlíka a že prý hnus...
My tam byli v létě a opravdu jídlo nic moc. Ovšem co to tam opravdu zabilo byla obsluha. Jako jestli to nebyl feťák takto byl určitě bývalý feťák, který neměl rád vodu. Když jsme odcházeli tak jsme říkali, že už nikdy více
22. led 2023
panilisteckova
autor@aneta15 ajaj, snad to tedy nějak přežije. A co pokoje? Prý jich je v pokoji 14!
22. led 2023
No, dle recenzí na netu nic moc, tak za 3..... Vlastní zkušenost nemám.