Krásný den, prosím místa a poměrů znalé. Zítra jdeme s můžeš do divadla Broadway. Pojedeme autem a rádi bychom se před tím nejde najedli. Poradíte kde nejlépe zaparkovat a kde něco zakousnout? Napadlo mě parkování Palladium ale jíst bych chtěla raději v nějaké příjemné restauraci. Díky za každý tip.
kousek je také Potrefená Husa
25. kvě 2023
Sia 🥰
25. kvě 2023
Taky hlasuji pro Sia. Je kousek od Masarycky.
25. kvě 2023
panilisteckova
autor@77moona děkuji všem. Kouknu na to
25. kvě 2023
Kousek od Palladia je Café Imperial.