Maminky sedmáků, můžu se vás zeptat, zda už máte od školy info o ceně lyžáku? Syn si přinesl že školy cedulku, kde 4200 ubytování, doprava a jídlo a 1600 skipas. Jedou do Pasek nad Jizerou a přijde mi to ok. Kamarádky kluk, stejně město, jiná škola, cena 8200. A to už mě teda přijde fakt hodně. Jedou do Harrachova, což chápu že je dražší, ale tak bych našla levnější místo, aby mohli jet i děti, které si tuto částku dovolit nemůžou. Jak je to u vás?
U nás první třída s každodenním dojezdem domů na 5dní 2500,- jídlo své,oběd ve škole,který platíme.
Naši ubytko ne-pá + strava 2800, skipas 1500, dopravu hradí škola
2. třída 4500 kč Beskydy ,5. třída 5300 kč Beskydy
Sedmák 7000 + ještě permice
No ono najit levnejsi misto, to se hezky rekne, ale nemusi to byt tak jednoduche... Na tech levnejsich uz muze byt zaplneno treba...
6.třída, Jeseníky - ubytování se stravou, ski pas .. 7.000,-
7. třída, Železná Ruda - 5 nocí, 4500,- ubytování + strava + doprava vlakem a 2000,- vleky
Oboji mě přijde docela dost na to, že je to v Čechách. Dcera jedou do Rakouska a mají to komplet se vším za 10tisic.
Syn jede do Rakouska na 5 dní. Cena přes 12 000 Kč.
Syn 7000,- Rakousko včetně skipasu. Polopenze.
Mladší 5. třída jede do Jeseníků ne- pá, 4200 + skipas asi 1600. Starší 7. třída Orlické hory ne- pá 6700 + skipas taky asi 1600.
@miksar to jede školní zájezd jen s polopenzí? a obědy co?
Rakousko, 4 noci, 12 000, gympl teda.
7 tis komplet, na 6 nocí, Krkonoše. Za mě parada.
@betelgeuzz obědy si budou kupovat na sjezdovce nebo je možné připlatit balíček s větší svacou, který si vezmou na sjezdovku. Večeře jsou teplé, trichodove.
U nas Spicak na ctyri noci vcetne cesty 5.700...
Děkuju všem, jak vidím je to různé. Každopádně jsem ráda, že je to u nás spíš ta nižší cenovka, vzhledem k tomu že ještě absolvuje nekolik dalších taky finančně náročnějších akcí.
U nás letos 9 tisíc se vším...
6500 jen ubytování a doprava není v tom permanentka na sjezdovku
Letos v naší škole sedmáci za 6900,- (po-pá). V ceně všechno. Jezdí se do Jeseníků. Nám třídní na schůzkách říkala, že na příští rok máme očekávat mnohem vyšší částku. Klidně k 10000,-. Že máme pomalu šetřit.
Předběžná cena je 6500. Předpokládám, že budeme ještě něco doplácet. Jednou kamsi k Lipnu