Nezkousela jste nektera delat holandske rizky v troube? Jde to? Dik
Delala jsem i smazaka 🙂
Dělám v troubě všechno...
Jedině tam ;)
@dyndy88 smazaka? klasicky nebo ten strouhanej do misticky?
To rada slysim. A jak? Normalne obalit, dat na pecici papir a sup do trouby? A obracite ho v prubehu peceni? A na kolik cca stupnu? Dekuju
@majka20201 nn klasicky trojobal 🙂
@dyndy88 tak to bych také zkusila. Můžu poprosit postup? Obalujete sýr 2x? Pak se dá na papír - vymažete to olejem? Jak dlouho se peče a obrací se?
@panilisteckova obalim, dam na papir a necham zit, neotacim
@majka20201 obalim dvakrat(stejne mi vzdy vytece😀) a pak dam na pecici papir pokapu olejem.pekla jsem asi na 150 10 a 10 z kazdr strany a bylo to malo jeste jsem pridavala.asi musite zkusit kazda trouba pece preci jen jinak. Ale za me lepsi nez smazeny neni to tak tezky do zaludku 😉
@dyndy88 skvělý zkusím. Děkuji 🙂
@majka20201 neni zac 😉
ja v troube delam karbanatky i řízky, tak holandskej by tam asi taky mel jit