Pekne svatecni odpoledne, dostala jsem asi kilo a pul medvediho cdsneku. Poradite jak ho zpracovat? Diky☺
Nasušit, zamrazit, pesto
16. dub 2017
Pesto nebo těstoviny.
16. dub 2017
Oblanšírovat a do mrazáku, použít pak jako špenát, nasekaný zmrazit, pesto = vše jsem dělala minulý týden, měla jsem ho plnou tašku
16. dub 2017
radeji bych ususila, loni jsem ho dala zmrazit a smrdela nam dlouho po spotrebovani a nekoklikerem umyti cela lednicka. Jeste ted se mi z toho navaluje. Ale cestvy je vyborny. Ususit 🙂
16. dub 2017
Ususit 🙂