icon

Pekny den. Nemate prosim nektera zkusenost s firmou Nutristyl? Dnes jsem byla na pohovoru a nevim jestli to nebude nejaky podvod v podobe letadla. Vse vypada az prilis dobre. Diky☺

avatar

a na co wellnes kouč = prodavač, manager týmu = tlačit prodavače do pořádných prodejů.. na stránky jsem koukla a důvěru to ve mě nevzbuzuje..stálý plat, ve smlouvě, ne kličky, ne podíl, ne prémie za splnění?

18. srp 2016
avatar

@flegicka ten odkaz mi nefunguje, ani když zadám zpovednice.cz chyba je u mě?

18. srp 2016
avatar
18. srp 2016
avatar

@lv no to je ono taky mi rikala ze po zaskoleni po me budou chtit 1700 za tu smlouvu. Hm tak asi nic. Koukam ze herbalife je "znama" firma. Diky

18. srp 2016
avatar

@flegicka jojo taky jsem nasla, skoda ze tu nekdo nema osobni zkusenost diky

18. srp 2016
avatar

@panilisteckova promiň, že jsem se ozvala, ač tu zkušenost nemám, jen mě tyhle "nabídky práce" iritují, no..

18. srp 2016
avatar

@lv nene to nevadi tak jsem to nemyslela. Jsem rada za jakoukoli reakci.

18. srp 2016