Pekny den. Nemate prosim nektera zkusenost s firmou Nutristyl? Dnes jsem byla na pohovoru a nevim jestli to nebude nejaky podvod v podobe letadla. Vse vypada az prilis dobre. Diky☺
a na co wellnes kouč = prodavač, manager týmu = tlačit prodavače do pořádných prodejů.. na stránky jsem koukla a důvěru to ve mě nevzbuzuje..stálý plat, ve smlouvě, ne kličky, ne podíl, ne prémie za splnění?
http://ekonomicka.poradna.net/q/view/1322-praco...
tak do toho bych nešla
@lv no to je ono taky mi rikala ze po zaskoleni po me budou chtit 1700 za tu smlouvu. Hm tak asi nic. Koukam ze herbalife je "znama" firma. Diky
@flegicka jojo taky jsem nasla, skoda ze tu nekdo nema osobni zkusenost diky
@panilisteckova promiň, že jsem se ozvala, ač tu zkušenost nemám, jen mě tyhle "nabídky práce" iritují, no..
@lv nene to nevadi tak jsem to nemyslela. Jsem rada za jakoukoli reakci.
http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=77...