Prosim vas s jakou cestovkou jste nejvice spokojene?
Fischer
Když nejedeme sami, tak Exim, snad už dvacet let a vždy všechno v pohodě a to jsem se občas sbalila a do druhého dne chtěla letět 🙈😂
exim, alee třeba do černý hory s kovotour
Exim rodiče uzlitaj snima přes 10 let a zatím dobrý , já s nima 2 x a také spokojenost 🙂
Exim je OK, letěli jsme vícekrát
ale Kovotour plus - Černá hora to bylo peklo, nejhorší dovolená i CK co jsme zažili :-O takže jsem v šoku za chválu
@kacakkv my taky 2011 naše první dovolená a hned hrozná 😀 ale to bylo tou destinací, bordel, špína no děs ... ale bylo to levný, tak asi pro to, ale mysleli jsme si že jsme skromní, že tři hvězdičky bude aspoň čistá postel a koupelna a ono ne, prý to nejsou na internetu u popisu hvězdy ale "lodě" tak co chcem 🙂 🙂 🙂
Cedok,fischer,firotour,vitkovice
Když na dovolenou tak jedině Fisher.. 🙂 Jenom né Blue style- zruší vám dovču den před, nebo nenajdou ubytování apod..
Alexandria.. Už 20 let, bez chyby
Čedok jiným neverim