icon

Prosim vas s jakou cestovkou jste nejvice spokojene?

avatar

Čedok jiným neverim

27. pro 2016
avatar

Fischer

27. pro 2016
avatar

Když nejedeme sami, tak Exim, snad už dvacet let a vždy všechno v pohodě a to jsem se občas sbalila a do druhého dne chtěla letět 🙈😂

27. pro 2016
avatar

exim, alee třeba do černý hory s kovotour

27. pro 2016
avatar
27. pro 2016
avatar

Exim rodiče uzlitaj snima přes 10 let a zatím dobrý , já s nima 2 x a také spokojenost 🙂

27. pro 2016
avatar

Exim je OK, letěli jsme vícekrát
ale Kovotour plus - Černá hora to bylo peklo, nejhorší dovolená i CK co jsme zažili :-O takže jsem v šoku za chválu

27. pro 2016
avatar

@kacakkv jo pravda, za mlada jsme jezdili do chorvatska s kovotour a nebo s českým kormidlem 😉

27. pro 2016
avatar

@peacev Fakt jo? Byli jsme s nima 2x v Budvě, pokaždé na 30dní (rok 2011, 2012) a nemohu si stěžovat

27. pro 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@kacakkv my taky 2011 naše první dovolená a hned hrozná 😀 ale to bylo tou destinací, bordel, špína no děs ... ale bylo to levný, tak asi pro to, ale mysleli jsme si že jsme skromní, že tři hvězdičky bude aspoň čistá postel a koupelna a ono ne, prý to nejsou na internetu u popisu hvězdy ale "lodě" tak co chcem 🙂 🙂 🙂

27. pro 2016
avatar

@peacev bydleli jsme v apartmánu, strava vlastní a spokojenost a levný to bylo (měsíc 20000,- na osobu)

27. pro 2016
avatar

Cedok,fischer,firotour,vitkovice

27. pro 2016
avatar

Když na dovolenou tak jedině Fisher.. 🙂 Jenom né Blue style- zruší vám dovču den před, nebo nenajdou ubytování apod..

27. pro 2016
avatar

Alexandria.. Už 20 let, bez chyby

28. pro 2016