Zkusím sílu koně. Máte některá zkušenost se stentem ledvina-mocovy měchýř? Momentálně ho tam po akutní operaci mám a za týden ho budou ambulantně vyndavat. Nebudu zastírat, mám strach. Můj práh bolesti je velmi nízký. Prošla si tím některá z vás?
Vyndávání je úplně v pohodě, trvá to minutku a nevzpomínám, že by to byť jen trochu bolelo. To na zavádění bojové vzpomínky mám 😆 bylo to akutně v těhotenství, kvůli kterému ovšem doktor zamítl jakoukoliv variantu anestezie, takže pěkně naživo 🤣🤦 vytahování se vůbec není třeba bát 😉
Manžel to měl pred par lety.Vyndani bylo ambulantní,na nic si nestezoval 😅.
Uf, to jste mě potěšily. Díky
@eiliko noo to muselo být tedy něco. U mě šel dovnitř "naštěstí" v celkové anestezii 🙏
Moje mamka byla ted, nic necitila a strasne se ji ulevilo ale...
Vůbec nic na tom není, je to opravdu rychlovka.