Pěkný večer, maminky a babičky 🙂 jak jste oslavily sváteček všech zamilovaných? Haló! Tak, je tu někdo? 😉🌹
nijak.. 😀
16. únor 2017
Nijak, Valentýna nedržíme.
16. únor 2017
Taky nijak den jako každý jiný 😍
16. únor 2017
Ruze a spodni pradlo..vecer vino
16. únor 2017
Horečkou 39 stupňů. Jinak jsem dostala houby s voctem 🙂. Tož možná napřesrok 🙂
16. únor 2017
Kytickou a rafaeelem, naprosto necekane, protoze to normalne taky neslavime 🙂
16. únor 2017
patricia1236
autordík za odpovědi 🙂 💃 tak, ty které nedostaly nic, sna potěšily ( nebo naštvaly?) moje verše 😉
já jsem taky nedostala nic, prý se u nás ty moderní svátky neslaví a milovat se můžeme i tak 🙂
17. únor 2017

Dobrá večeře 🙂