icon

Rehabilitace 😁

avatar

A jak jsi na tom? Vypadá to v pohodě 🙂.

Odpověz
2. čer 2026
avatar
@plksv

A jak jsi na tom? Vypadá to v pohodě 🙂.

@plksv Od května pracuji a jde to.Ještě to není úplně jak bych si představovala, ale chce to čas.😉A díky za optání🤝

Odpověz
4. čer 2026