Rehabilitace 😁
A jak jsi na tom? Vypadá to v pohodě 🙂.
@plksv Od května pracuji a jde to.Ještě to není úplně jak bych si představovala, ale chce to čas.😉A díky za optání🤝
A jak jsi na tom? Vypadá to v pohodě 🙂.