Ahojte, holky, chci se zeptat, nevíte, jaká je touhle dobou vytíženost Gennetu?? Myslím ohledně prvotrimestralniho screeningu..
No hlavně asi taky záleží na městě. Já měla termín, jak jsem potřebovala, během dvou týdnů. Ale Praha.
27. kvě 2019
Ahojte, holky, chci se zeptat, nevíte, jaká je touhle dobou vytíženost Gennetu?? Myslím ohledně prvotrimestralniho screeningu..
No hlavně asi taky záleží na městě. Já měla termín, jak jsem potřebovala, během dvou týdnů. Ale Praha.
Ona je standartne asi delsi cekaci doba. Ja jsem chtela pred mesicem jiny termin na screening ve 20.tydnu,mela jsem jit 29.4. a oni rikali,ze dalsi volny termin je az 24.5...Asi ale taky zalezi,ke kteremi doktorovi jdes...