Vše nejlepší k dnešnímu svátečku, Barunko 🙂 @indy2
není zač 🙂 myslím na Vás všechny pořád 🙂 a co ten Váš taťka, už ví, jestli má volno na ty Vánoce?
@pegynka Tak to jsi zlatá a máš výbornou paměť 🙂 Já občas něco takového přehlédnu nebo úplně zapomenu a pak mě to mrzí..
Jinak děkuji za optání, bohužel to ještě neví. Včera k nim nastoupil nový šofér, nováček, kterého musí muž zaučit během 14.ti dnů a pokud se mu to povede, snad by to mohl vzít místo něj.. takže ještě těch 14 dní musíme počkat, jak to bude vypadat.. no ani si nepřipouštím, že by to nevyšlo 🙂 tak snad... a co ty, četla jsem, že máš nějakou pochmurnou náladu ☹ ještě, že máš Matyáška a ten Ti ji určitě brzy spraví 🙂
@indy2 nevím, nějak to na mě padlo, to víš, taťka v práci na 24...jj, ještěže mám tady Máťu, to je jediný, co mě tak dneska drží...i když je to rarach, zkouší chodit...a teď se přišel pomazlit 🙂
Tak budu na Vás myslet dál, ať to dopadne....To se ten nováček naučí 🙂 a taťku Vám pustí... a kde je vlastně u hasičů?
@pegynka to chápu, člověk potřebuje vedle sebe i tu drahou polovičku, děti jsou zlaté a úžasné, ale chlap je chlap 🙂 Matyášek je teda šikula! Musí to být sranda pozorovat 🙂 Ty jo, tak za chvíli Ti bude utíkat, kam si zamane 😀
Děkuji, určitě napíšu, až se dozvíme finální ortel 🙂 14 let sloužil na stanici č. 1 (centrále) - na Pavláku. Teď je na Praze 4 - Krč 😉
Jééé, moc děkuji za přání i že sis vzpomněla 🙂 :-**