icon

Když mámě chybí práce...naštěstí ho to (ještě) baví...😀😆😋

avatar

Odkud mate,prosim?

18. říj 2021
avatar

Super napad!

18. říj 2021
avatar

Dobrý den, vlastní večerní tvorba😊 mám i sady k prodeji...ale nevím jistě jestli to jde tady...🤭

18. říj 2021
avatar

@pekuka1989 Proc by ne? Jsou tu i mamky,ktere zase treba sijou atd...Ja mam syna s vyvojovou dysfazii a podobne veci delame. Vetsinou jsem kupovala na logosik atd...Neposlala byste mi treba neco na ukazku do zpravy?

18. říj 2021
avatar

@kristyn86 Tak jooo, mam na fleru...ale zkusim dat na Bazar a vam poslu🙂 děkuji za radu🙂)

18. říj 2021
avatar

@pekuka1989 prosim jake mate uziv.jmeno na fleru?

18. říj 2021
avatar

@kristynkal měla byste mít soukromou zprávu...

18. říj 2021
avatar
18. říj 2021
avatar

@kristynkal Omlouvám se, tak teď...zamotala jsem se ve vašich přezdívkach🙂))

18. říj 2021