icon

Tak ještě k narozeninám…🤩 snad mě rodiče neukamenujou za sladké…🙉 má to holka hold po sobě🤭🐶🐾

avatar

Proč? U nás se běžně dostává sladké, ani mě to už nepřekvapuje...

13. zář 2023
avatar

Jeeeee to vypadá krásně . To bychom potřebovali

13. zář 2023
avatar

To je moc hezký nápad. 🙂

13. zář 2023
avatar

Tak nasemu by stacilo jen to lipo a byl by v oblacich jen z toho obrazku tlapkovky 🤩🤩🤩 moc pěkný napad

13. zář 2023
avatar

Tak u nás by bylo “čoro moro”

13. zář 2023
avatar

Já zrovna dneska taky nesla do školky... Dcera rozdávala bublifuky, protože těch bonbónů a čokoládek bylo teď v září nějak moc 🙈 máš to krásný, tyhle tyčinky dcera miluje

13. zář 2023
avatar

Napad dobrej, klidně bych dala i twigy tyčinku třeba

13. zář 2023
avatar

Kde se prosim daji sehnat obrazky? 🤔

14. zář 2023
avatar

Moc pěkné

14. zář 2023
avatar

Prosím, odkud jsou obrázky tlapek? Syn má teď na podzim narozky, výzdobu doma bude mít v tlapkovém stylu, tak na výslužku do školky by to bylo také fajn ☺️

14. zář 2023
avatar

Obrázky jsem stáhla z Pinterestu, najdu👍 podlepila tvrdým papírem, anebo rovnou vytisknout na tvrdší… a na oboustrannou pásku dala ještě proužek okolo tyčinky, ale asi byt nemusí.

14. zář 2023
avatar
14. zář 2023