Jeeeee to vypadá krásně . To bychom potřebovali
To je moc hezký nápad. 🙂
Tak nasemu by stacilo jen to lipo a byl by v oblacich jen z toho obrazku tlapkovky 🤩🤩🤩 moc pěkný napad
Tak u nás by bylo “čoro moro”
Já zrovna dneska taky nesla do školky... Dcera rozdávala bublifuky, protože těch bonbónů a čokoládek bylo teď v září nějak moc 🙈 máš to krásný, tyhle tyčinky dcera miluje
Napad dobrej, klidně bych dala i twigy tyčinku třeba
Kde se prosim daji sehnat obrazky? 🤔
Moc pěkné
Prosím, odkud jsou obrázky tlapek? Syn má teď na podzim narozky, výzdobu doma bude mít v tlapkovém stylu, tak na výslužku do školky by to bylo také fajn ☺️
Obrázky jsem stáhla z Pinterestu, najdu👍 podlepila tvrdým papírem, anebo rovnou vytisknout na tvrdší… a na oboustrannou pásku dala ještě proužek okolo tyčinky, ale asi byt nemusí.




Proč? U nás se běžně dostává sladké, ani mě to už nepřekvapuje...