icon

za týden máme jít na ko po zlomině posledního článku na prstíčku na ruce.
má zatím dlahu.
myslíte že už mu to pak sundají nebo ještě mu dají sádru?
nikdy jsem neměla nic zlomeného max ortézu takže vůbec netuším co miláčka čeká :/

avatar

no řekla bych že možná ještě dostane znowa dlahu, ale těžko říct, děti se hojí rychle

1. kvě 2013
avatar

Jestli to má tak, že si zlomil prst, na týden mu to dali do sádry...., tak bych řekla, že vyfasuje sádru, tak na 3 týdny.....toho se nebojte, to se už dosádruje ta dlaha

2. kvě 2013