icon
1 / 1
avatar

ma to ještě nekde? To spíš vypada jako pemfigoid

20. zář 2020
avatar

Ne, jinde ne.

20. zář 2020
avatar

a boli to? Svedi to? Boli ji to jinde? Ono takhle fakt těžko rict.
Ale já mela nedávno taky takovy divny puchýř.. zmizelo to a nic..

20. zář 2020
avatar

Reakce na štípnutí hmyzem? Mazat framykoinem?

20. zář 2020
avatar

Pasak urcite ne, ten je jiny

20. zář 2020
avatar

Právě ze ji to neboli, ale mela pred dvema dny nalepenou hrejivou náplast, tak jestli reakce na to. Pro jistotu ráno pomaže k doktorce.

20. zář 2020
avatar

@petlunka když píšeš o té hřejivé náplasti tak jsem si vzpomněla, že manžel měl z nemocnice zalepenou jizvu náplastí. a udělal se mu na kraji přesně takhle červený flek a žlutě nalitý puchýř. byla to alergie na lepidlo na náplasti.

20. zář 2020
avatar

Takhle přesně vypadá tuším kopřivka či něco podobného alergického. Jsem to měla vloni v létě v šíleném rozsahu (ani nevím proč).

20. zář 2020
avatar

Tak snad je to jen z toho, moc děkuji

20. zář 2020
avatar

Můj chlap měl z hřejivý náplastí popáleniny. Docela velký puchýře. Tato to byla

20. zář 2020
avatar

Taky bych tipovala popáleninu od náplasti

20. zář 2020
avatar

Vyzerá to ako popálenina. U niektorých hrejivých mastí to aj píšu ako možný nežiadúci účinok ;)

20. zář 2020
avatar

Puchyr po použití náplastí.

21. zář 2020