Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Jak odnaučit dítě usínat jen u prsa?
Ahoj holky , nechcete mi poradit nebo říct svoje zkušenosti ? 😀 mama má rok a usíná opravdu jen u prsa (vím , ze je to moje chyba ) , spi semnou v posteli , protoze do postýlky by se během noci ani ne

Mít obavy z podání něčeho "suchého" k jídlu 11měsíčnímu dítěti?
Ahoj holky , chtěla jsem se zeptat spíše na vaše zkušenosti s miminky 🙂 mam skoro 11 měsíční holčičku , kousky uz papáme , sice menší ale papáme , ale všechno je proste v takové “omáčce “ , mam strach

Vývoj dítěte v 11 měsících. Co je normální?
Ahojte holky , jdu si trošku “ postěžovat 😆 nebo jak to nazvat … mé malé bude za pár dní 11 měsíců , vůbec neukazuje na předměty , když ukážu ja , tak se podívá , taky po mě neopakuje , jen teda umí p