Prosím, kolik VÁŽÍ A MĚŘÍ vaše 4 leté holčiny? Vím, že je to různé, ale jen pro představu. Doktorka nás žene na endokrinologii kvůli váze, ale teď přibrala kilo za 2 měsíce, takže jsme to odsunuli po novém roce, jak se to bude vyvíjet.
takže u nás - 100 cm a 13 kg
3roky 10mesicu 98cm, 13,kg … ještě nedávno 12kg
Dcera má 3 roky a 9 měsíců, výšku úplně nevím tipuju něco málo přes 100 cm a váží 14 kg.
115cm a 17kg bude mít 5 v prosinci
@janule0123 tak to je u nás úplně stejně, v prosinci jí budou 4
V listopadu ji budou 4 díky a má cca 108 cm a necelých 19 kilo.
Spis nez vahu bych resila jestli jí a co jí vs kolik má pohybu ... a jestli normalne kaka
Dcera bude mit v listopadu 6 let a konecne ma 13 kg a 103 cm 😀 na endokrinologii chodime uz asi pres dva roky a je zatim sledovana - sice je pod krivkou, ale tak nejak svym tempem roste a pribira. Takze endokrinologie bych se nebala, proste se bude jen casteji kontrolovat, jak prospiva, udelaji krevni obraz a nas poslali jeste na genetiku.
@veronicka89 v tomhle ohledu je všechno v pořádku. Jí dost, někdy je teda vybírává. a neustále v pohybu., stolice každý den nebo obden
Syn (v lednu mu budou 4 roky) ma cca 100cm a 13,5kg. Hrozny, jednou se me ptali na imunologii jestli nekam chodime kvuli vaze, ze by mel mit o 2kg vic. Nase doktorka teda nikdy nic nerekla. Starsi syn byl teda taky hubenej, ale v jeho veku mel vic jak 15kg, ted v 6 letech ma 20kg (coz je u nas vlastne super 😀 ).
Taky máme takovou doktorku. Řeší nejen váhu, ale i výšku. Dělala mu i testy na Cronovu chorobu a celiakii. Nic se nepotvrdilo. Prostě je hubený. Endokrinologii jsem jí odmítla. Zahrnuje to dva dny v nemocnici a měření i v noci. Nechtěla jsem tím syna stresovat, nemocnic si už užil dost.
Ve 4 letech měla 12,8 kg, teď v srpnu ji bylo 5 a už má 14,5.🙏 Brácha dvojče 22...😃
My máme velikou holčičku. Ve 4 letech měla 23 kg a 113 cm.
103cm a 15 kg. Taky konečně kilo přibrala 🙏🏽