icon

A otevírat se komentare,bejdou nahrat fotky...jooo to je zase "vylepseni"

avatar

myslím, věřím, že je to jen dočasný problém, mě se uprava appky líbí, jelikož místo fora, který vůbec nepoužívám je tam bazar položka, která je pro mne důležitější 🙂

12. pro 2016
avatar

máte být na pc 😀

12. pro 2016
avatar

@m_d bazar je fakt fain,ti chvalim😉

12. pro 2016
avatar

Mi apka nejde uz dva mesice, taky me to nebavi

12. pro 2016
avatar

Já už jsem aplikaci odinstalovala...najednou, zničehonic nemám dost výkonný telefon pro aplikaci...měla jsem to celé prehazene a přes sebe...😠

12. pro 2016