A otevírat se komentare,bejdou nahrat fotky...jooo to je zase "vylepseni"
máte být na pc 😀
12. pro 2016
Mi apka nejde uz dva mesice, taky me to nebavi
12. pro 2016
Já už jsem aplikaci odinstalovala...najednou, zničehonic nemám dost výkonný telefon pro aplikaci...měla jsem to celé prehazene a přes sebe...😠
12. pro 2016
myslím, věřím, že je to jen dočasný problém, mě se uprava appky líbí, jelikož místo fora, který vůbec nepoužívám je tam bazar položka, která je pro mne důležitější 🙂