Holkyyyyyy!!!Jaterky jsou už jen lehce zvýšené, bílé krvinky jsou naprosto v normě!!!Huraaaaa huraaaa,huraaa!Ke svačině si dal půlku velkého jablka, oběd jedl jen mačkaný, brambo a kousek krůtího masa na kousky!(to dítě vyplivlo jen trošku😱) a pozor,tapil to 100ml šťávy!!!Jooooo joooo!!!Já mám takovou radost!
za chvilku bude levnejsi ho satit nez zivit 😀
22. lis 2016
Krasne zpravy 😊
22. lis 2016
Jupiii. .konečně krásné zprávy
22. lis 2016
Super a vysledky na sestou jeste nejsou?
22. lis 2016
Super😉😊😘krásne zpravy