icon

Holkyyyyyy!!!Jaterky jsou už jen lehce zvýšené, bílé krvinky jsou naprosto v normě!!!Huraaaaa huraaaa,huraaa!Ke svačině si dal půlku velkého jablka, oběd jedl jen mačkaný, brambo a kousek krůtího masa na kousky!(to dítě vyplivlo jen trošku😱) a pozor,tapil to 100ml šťávy!!!Jooooo joooo!!!Já mám takovou radost!

avatar

Super😉😊😘krásne zpravy

22. lis 2016
avatar

za chvilku bude levnejsi ho satit nez zivit 😀

22. lis 2016
avatar

@tulikiss keeeež by😁

22. lis 2016
avatar

@petrusew krásné zprávy ,jen tak dál!!! 🙂

22. lis 2016
avatar

Krasne zpravy 😊

22. lis 2016
avatar

Jupiii. .konečně krásné zprávy

22. lis 2016
avatar

Super a vysledky na sestou jeste nejsou?

22. lis 2016
avatar

@anielkha nene, mudr rikala, ze to muze trvat par tydnu az dva mesice Zalezi,jestli se nebral odber pozde Dle hepatologa je to jasne,protoze se vysledky tak rychle upravuji.

22. lis 2016