Nase auto je ve stavu mrtvych😨zmetek jeden!Ale pojud to vyjde,budeme mit nove😁Teda oprava...maminka a deticky budou mit nove😁Tatinek bude chodit pesky!😂
tys to rozbila 😀

24. lis 2016
Nase auto je ve stavu mrtvych😨zmetek jeden!Ale pojud to vyjde,budeme mit nove😁Teda oprava...maminka a deticky budou mit nove😁Tatinek bude chodit pesky!😂
tys to rozbila 😀

Ha, to se mi stalo vcera rano... nastesti to srovnala nova baterie 😊 Ale nove bych brala taky 😉