On se začal v ohrádce pouštět!On stojí jen rak!!!!😱😍A to jsem měla strach, jak ho to držení v klidu rozhodí!Já mám takovou radost!
jen rak? 😀 😀 To bych chtěla vidět 😀 😀
23. lis 2016
Ono to někdy naopak pomůže. .byt v klidu..malá udělala pokrok právě vždycky po nějakém vybočení z rytmu..nemoc,dovolená. ..no u vás bych vam přála už samé pokroky po dovolené 😆😆
23. lis 2016
Počkej matko, za chvilku ti uteče 😀