Náš malej barvy přiřadí, ale rozmluvit se mu pořád nechce a nechce 😆😆
Sice je už pozná dobře, ale neumí je vyslovit😁 A barvičky umí někdy od od 2,5 roku?
Naši kluci to mají přesně naopak, výslovnost jim zatím tolik nejde, ale každý den na tom pracujeme, pomaličku se to zlepšuje, nicméně základní barvy už dokáží rozpoznat, zvládají na správnou barvičku ukázat, rozumí co se po nich chce , nicméně nejvíce aktivní jsou v pohybu, takoví malí neposedové, jsou jak z divokých vajec.
@elencze tak to je malý bystrý 😉👍 super!
@kristynkal Každé dítě jiné 😁 U nás pusu nezavře - dneska jsem ji už prosila ať chvíli nemluví 😂 A to má teprve 2, takže někdy může být nemluvící dítě i velká výhoda 😃👍 Ale toho dětského štěbetání se dřív nebo později dočkáme všichni 😉
@michaelllas To jsou ti kluci 😉 Nepotřebují nikam spěchat ani říct denně x tisíc slov 😉😃 Vidím to všude kolem sebe 🙂
Kubík podle mě bude taky typický chlap - zatím je klíďas, tak snad mu to vydrží 😃
@petuliiik01 jo jo, pohybově jsme na tom zas dlouho byli hůř, plínka taky, každý je prostě na něco 🙂
@petuliiik01 tak to nesouhlasím 😄 můj b první rok života totálně prořval že nesměl být na minutu odložen. Od 2 let je úplně bez plen, a přes den nespí.
Do 2,5 let mlčel a pak za 3 měsíce se naučil mluvit krásně ve větách, všechny barvy a čísla do 10 😄.
Já teda "leniveho" nikdy neměla 😄

asi ve 20 měsících, rychle si k tomu přidal i barvy v angličtině, jediný problém černá červená, červené občas i dnes řekne černá, že mu ta slabika vypadne