Já chci pořídit usinacka od Fisherprice vydru 🥰
Máme vydru a ta je taky fajn.
Rozhodovala jsem se mezi zajíčkem a vydrou, nakonec bude pod stromečkem čekat vydra, je teda úžasná. Tak snad bude mít výsledky 😁
Malý má už půl roku vydru a je skvělá 😉
Ten zajicek je krásný
@sayast Chápu, že očekávání je obrovské, tak doufám že se u vás osvědčí 😍👍
@vlasicka Děkujeme 😊 Nám se také moc líbí 😍
@majca16 To je dobře, že jste s vydrou spokojení 😍 Celkově na vydru čtu samou chválu 🤩 👍
Zajíček je opravdu moc krásný 😍😉
Zbožňujeme vydru ❤️
@petuliiik01 musím říct,že mě hrozně překvapilo jak je na dotek příjemna. A myslím,že když ji nebude chtít nejmenší,tak starší brácha se jí rád ujme 😁. Jen mám obavu abych nekupovala ještě jednu (možná dve-3 děti 😅) 😁
@sayast Tak uvidíš 😉 Jednu dobu byla vydra k nesehnání, tak jsem ráda, že se to změnilo, protože opravdu má u dětí (i rodičů) velký úspěch 😍
Mame jezecka a je uzasny
ten je krásný

Ten zajda je bozi🥰