petulka_zdenda
3. črc 2018
241 

Jak mě Vileda k doktorovi dostala :D Aneb zábavné testování s Viledou ...

Poprvé na Modrém Koníkovi jsem zkusila štěstí a dostala jsem se mezi testerky na mop Vileda Ultramat Turbo .🍀

Byla jsem totálně zaskočená, nadšená a natěšená... No prostě jak malá holka jsem pištěla, když mi přišla zpráva, že jsem byla vybraná :D Neskutečně jsem se těšila na to, až mi balíček přijde a já budu toho krasavce moc vyzkoušet. Dokonce jsem se na to vytírání úplně těšila a to ho 2x nemusím, protože to dělám několikrát týdně a je to taková ta povinnost. Už dlouho jsem přemýšlela nad tím, že si pořídím nový mop ,ale pořád jsem nevěděla jakou značku. Jelikož jsem vyzkoušela asi 2 typy a ani s jedním jsem nebyla úplně spokojená, měla jsem obavu nějaký objednat. Ale na Viledu jsem byla moooc zvědavá.

Balíček mi od kurýra přebírala sousedka, tak si hned zamluvila mop, že ho taky zkusí. A byla nadšená mým testováním.

Ještě ten den jsme mop s manželem a dětmi dali do kupy. Krabice mi přišla lehká a nijak velká, ale mop byl krásně poskládaný, tak jsme vše vybalili a poskládali, přesně tak, jak bylo v návodu na krabici. Hned na první dojem mě zaujal design a kvalitní materiál, ze kterého je mop vyroben.

Druhý den jsem se dala do vytírání, byla jsem nadšená jak když malé dítě dostane do ruky novou hračku. Kýbl je lehký a madlo krásně sedne do ruky při přenášení. Rukojeť u samotného mopu mi přišla lehká a skvělé je, že je teleskopická a dá se měnit její délka, podle toho kdo s ní zrovna vytírá. Když jsme mop vyndávali, zarazila nás prvotní délka rukojeti, ale po prostudování návodu jsme vše pochopili.

U nás jí samozřejmě museli vyzkoušet všichni. Jak manžel, tak i čtyřletá dcera, kterou to teda dost chytlo , hlavně to šlapání (ždímání). Poprvé mi docela dalo zabrat, než jsem přišla na to jak správně vyždímat. Ale jakmile jsem se do toho dostala byla to pecka.

Oceňuji, že si člověk vůbec nenamočí ruce. Ždímání pomocí pedálu je super, člověk se nemusí ohýbat, stačí šlápnout tolikrát jak moc chcete mít hadřík mokrý. Samotné vytírání s mopem bylo vážně super. Přišlo mi, že jsem celý dům měla vytřený rychleji než se starým mopem. Podlaha se mi zdála i lesklejší a čistější, troufla bych si říct, že se úplně obnovila a vypadá jako nová... A to jsem používala stejné mycí prostředky na podlahu jako jsem používala se starým mopem. Navíc byla podlaha velmi rychle suchá, což je s malými dětmi v patách velké plus!

V domě máme 3 typy podlahové krytiny (vinyl, linoleum, dlažba) a musím říct, že na všech 3 typech byl mop perfektní - nikde žádné šmouhy, ani chuchvalce prachu. Mop se díky držadlu na vylévání , dobře vylévá. Hadřík na stírání, je z velmi příjemného materiálu a skvělá je i technologie upínání patentů. Po použití jsem hned dala hadřík vyprat na 40 na krátký program a byl hned jak nový. Koukala jsem , že jde prát až do 60 C nebo pak koupit náhradní.

Vytírala jsem hned několikrát po sobě, protože s malými dětmi, jedním obr psem a manželem to je opravdu nutnost, pokud člověk nechce šlapat po milionu drobků nebo se lepit k podlaze :D

Akorát jak jsem pořád ,,šůrovala" a zvedám našeho synka ,který zrovna začíná ťapat, tak jsem si zablokovala záda jako nikdy. Bolestí jsem nemohla vydržet, takže jsem musela navštívit doktorku, která mi napsala kapky na bolest (nic jiného skrz kojení mi dát nemohla). Za dva dny jsem měla pokoj, ale řeknu vám, že chodit v předklonu je super :D Takže v době mé ,,indispozice" jsem půjčila mop sousedce. Ta má doma plovoucí podlahu a s mopem byla neskutečně spokojená.

Velkou oblibu získal i u 4leté dcery, která si poprvé vytřela sama pokojíček (kupodivu z lina neudělala plovoucí podlahu) :D Ždímala ho pedálem opravdu dokonale. Když jsem šla vytírat naposledy, říkala mi ,,Mami vyfoť mě jak vytírám".

Celkově musím říct, že jsem s mopem velmi spokojená a po dlouhé době se mi podařilo najít pomocníka do domácnosti, který je fakt funkční a užitečný a domácí práci díky němu neberu jako ,,povinnost", ale spíš jako zábavu. Protože vím, že vytírání mi nebude trvat věčnost, ale jen chvilku a budu mít tak víc času na dětičky a nebo jen tak hodit nohy nahoru. Negativa jsem na něm zatím nenašla a doufám, že nenajdu a bude sloužit dál 😉 😝

Takže moc děkuji za celou rodinku a za možnost TESTOVAT ❤👏😍

#test_vileda4

#recenze

Zajímalo by mě, zda není to ždímání zdlouhavé, mám mop od konkurence a tam je to hrozně zdlouhavý?

28. čer 2018

Právě že vůbec . Vymáchneš , vložíš ,přimáčkneš a párkrát šlápneš . Podle toho jak moc chceš mít podlahu mokrou .Stačí fakt 3x ,vyndáš a můžeš vytírat.JE to otázka pár sekund 😉

28. čer 2018

Začni psát komentář...

Odešli