Tak my si dnes jeli odpočinout od Covidu do Polska na lyže, než to zas zatrhnou🙂a bylo to👍 Svět se tam zdál zase v pořádku, aspoň na chvilku...
Uz sem se tu ptala, ale nikdo mi neodpovedel. Prosimte a problem pres hranice zpet nebyl? Chceme taky jet. Uz me to cely sere.
A kolik tam bylo lidi prosim?
Taky jsme chtěli jet, ale četli jsme, ze po příjezdu do Polska je nutná karantena, tak jsme nejeli, tak to teda jde? Díky za info.
@kakba víkendy prý narváno. Dneska po ránu to šlo, ale pak to najelo....doporučuji jet 100% ráno, mají od 8.30, ale klidně na 8,není tam moc velké parkoviště. A pak byla i fronta na permice. Parking stojí 25 zl, drobné rozměňuje pán na parkovišti. Lyžování na pohodu. Ale jak říkám, pak to tam najelo a fakt se dost čekalo.
@lenka603 😂😂😂😂
@mmm12345 u nas se taky lyžuje 😅... Akorat ja ne 👀🤰😫
@mmm12345 mají je pustene na 14dni a pak vyhodnotí situaci
@patypresdevaty Také mě to napadlo když jsem četla tuto KZ ....článek ráno. A to samé by bylo kdyby nepokračoval NS u nás.
Do Szklarske Poreby?Taky plánuji o víkendu, máme to kousek.