icon

Tak my si dnes jeli odpočinout od Covidu do Polska na lyže, než to zas zatrhnou🙂a bylo to👍 Svět se tam zdál zase v pořádku, aspoň na chvilku...

avatar

Do Szklarske Poreby?Taky plánuji o víkendu, máme to kousek.

16. únor 2021
avatar

Uz sem se tu ptala, ale nikdo mi neodpovedel. Prosimte a problem pres hranice zpet nebyl? Chceme taky jet. Uz me to cely sere.

16. únor 2021
avatar

A kolik tam bylo lidi prosim?

16. únor 2021
avatar

Taky jsme chtěli jet, ale četli jsme, ze po příjezdu do Polska je nutná karantena, tak jsme nejeli, tak to teda jde? Díky za info.

16. únor 2021
avatar

📌

16. únor 2021
avatar

@pabka do Polska můžete na 12 hodin

16. únor 2021
avatar
phn
autor

@dandaa jj👍

16. únor 2021
avatar
phn
autor

@kakba
@pabka na hranicích ani noha

16. únor 2021
avatar
phn
autor

@kakba víkendy prý narváno. Dneska po ránu to šlo, ale pak to najelo....doporučuji jet 100% ráno, mají od 8.30, ale klidně na 8,není tam moc velké parkoviště. A pak byla i fronta na permice. Parking stojí 25 zl, drobné rozměňuje pán na parkovišti. Lyžování na pohodu. Ale jak říkám, pak to tam najelo a fakt se dost čekalo.

16. únor 2021
avatar

@adula000 díky za info 😉👍

16. únor 2021
avatar

@phn chceš říct, že v Polsku jsou puštěné vleky a normáně se lyžuje? 😲😢

16. únor 2021
avatar

@mmm12345 vleky jsou pustene jen pro profi sportovce , tak to Poláci obcházejí , že se každý u nich zaregistruje a je jako profi sportovec ..

16. únor 2021
avatar

@lenka603 😂😂😂😂

16. únor 2021
avatar

@mmm12345 u nas se taky lyžuje 😅... Akorat ja ne 👀🤰😫

16. únor 2021
avatar

@mmm12345 mají je pustene na 14dni a pak vyhodnotí situaci

17. únor 2021
avatar

@mmm12345 mají otevřené i obchody, lze se ubytovat v hotelu a hranice hlídají jen občas o víkendu. Jinak se u nich lyžuje teprve od 12.2 .

17. únor 2021
avatar
phn
autor

@mmm12345 jj

17. únor 2021
avatar

@patypresdevaty Také mě to napadlo když jsem četla tuto KZ ....článek ráno. A to samé by bylo kdyby nepokračoval NS u nás.

17. únor 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@phn Já to beru, jak Poláci "oslavovali" tu volnost......snad to nebude zase pro ně stopka.

17. únor 2021
avatar
phn
autor

@sweetest uvidíme..

17. únor 2021