Hned bych si dala, vypadají nádherně!!!!!!
4. zář 2016
Ty jo jses dobra! A jaky si udrlala Tonikovi? 😉 pro inspiraci
4. zář 2016
pipetulaa
autor@jenifer4 Děkuju! 🙂) Toníkovi jsem dělala podle tohoto receptu: http://www.madamecoquette.cz/2014/04/zdravy-dor...
Ale kdybych mu namazala tím krémem chleba, vyšlo by to nastejno 😀 snědl z toho maliny, rozpatlal krém úplně všude a zbytek snědly slepice potom 😀
4. zář 2016
Jsi hustá! Já umatlala piskotovy se zakysanou smetanou a nazdar 😀
5. zář 2016
Strasne se mi tyto nahe dorty libi, myslim ze potahovka uz je pase. Ses sikula a vypadaji, ze sou dost dobry!
5. zář 2016


Hm, super a mám hlad🙂 Vypadají Peti božsky🙂