Dávám Tondovi večeři, ten u toho dělá kraviny, máchá rukama, prská pusou. Jsem vytočená a tak pálím povely "Fuj!" "Nesmíš".... po chvilce se zarazím a úplně bezradná se otáčím na Radka: "Prosímtě, jak se hubuje dítě?? Vždyť já umím krotit akorát toho psa!!" 😀 😀 😀
já na tom nevidím nic špatného, dělám to samé 😀
16. čer 2016
No,přesně,taky říkám fuj je to a nesmíš 🙂
16. čer 2016
Přesně 🙂 A občas na Kubu zakříčím kočíčím jmémen 😀
17. čer 2016
Dneska jsem zažila to samé a po chvilce jsem si uvědomila že Tondu hubuju jak naší kočku 😀