Krasa👍🏻 davas do truhliku i raselinu?Me loni vres "chcipnul" a pry to bylo tim,ze potrebuje raselinu
30. zář 2016
pipetulaa
autor@martina_vaneckova tyto, to jsem nedala... naprala jsem tam klasickou hlínu ze záhonku... no snad mi to nezdechne, já jsem takový tyran kytek 😅
30. zář 2016
pipetulaa
autor@andelkaprdelka Dekuju! 😵 měli kus za 35kc, to jsem tam nemohla nechat😄
30. zář 2016
Dnes jsem poslala manžela do Lidlu,vres mají za 19.90 ale vykaslal se na mě.Budu si tam muset dojet v pondělí.Ale mám v plánu podobnou výzdobu😉
30. zář 2016

A je moooc povedená