Dneska mám za sebou náročný den a jsem psychicky zcela vyčerpána. Mé milované dítko to asi vycítilo, takže už od osmi spí jako špalek a usnul bez vytáček během tří minut. Miluju ho.
A tak můžu v klidu sedět zachumlaná v dece, s hrnkem horkého čaje... A jdu si pustit film. Než jsem Tě poznala 😵
Hezký večer i vám, koníkovky!
@pipetulaa mame ty Tonick zharmonizovane ci co????? Dneska mi krasne rychle usnul...po vcerejsku to bylo treba!!!🙂)
27. zář 2016
pipetulaa
autor@zizkovahana jsou nějak propojeny! 🙂 asi je budeme muset seznámit! 🙂)))
27. zář 2016
na to sme doma koukali předevčírem a musím říct, že takhle sem u filmu, už dlouho nebrečela.
28. zář 2016
Na to jsme koukali s muzem včera.... Připrav kapesníky.