pipetulaa
autor@katherinaa tyhle se mi taky libily, mají uvnitř beranka😍
A vzala jsem 23 s tím, ze kdyžtak vyměním za 24😄
2. říj 2016
Jsou krásné taky mohu poprosit kde jste objednala?
2. říj 2016
@katherinaa tyhle se mi taky libily, mají uvnitř beranka😍
A vzala jsem 23 s tím, ze kdyžtak vyměním za 24😄
Jsou krásné taky mohu poprosit kde jste objednala?
Jee tak ty jsou! Jakou si nakonec vzala velikost? Ja uz odmítám kupovat boty s tkanickama, to je mor je oblikat, zvlast jak ma milostpan tlustou nozku a ja je musim komplet uvolnit a pak po řadě utahovat a on si je do 5ti min stejne sunda 😀