Nemám... Kojim, tak mlicko nekupuju. Ale miluju dózičky. 😍
Jooo a malinký je božský. 🙂
11. zář 2016
pipetulaa
autor@pajinka85
@veronicka89
Taky kojím, tak v tom máme křupky 😀 😀
A jinak děkuju, já jsem z něj pořád strašně poprděná. A je to strašný mazel...vždycky přijde, obejme mě, dá mu uslintanou pusu a zase si jde hrát 😵
11. zář 2016
Dozu ne, ale krouzky mame 😀
12. zář 2016
Dá se ta dóza někde sehnat? Kupujeme Hipp, ale dózu jsme zatím nikde neviděli :(
20. zář 2016

Malý je rozkošný ♡♡♡