Je vydána výstraha pro vysoké tropické teploty, které nás v druhé polovině tohoto týdne čekají!
Proto nezapomínejte na pitný režim!
Nejideálnější je samozřejmě čistá voda, můžeme použít i slabé vlažné čaje, ředěné ovocné džusy, apod...
Kojené děti kojte co nejčastěji, samozřejmostí je kojení na vyžádání, ne podle časových intervalů.
Krásný první letní den! 😵
@jahodi hele, mě Tonda vzal na milost pití taky až nedávno. Má učící hrnek od MAM, dávám do něj převážně jenom čistou vodu a donedávna to jenom okusoval bez efektu. A pak najednou ze dne na den vyžahnul celý obsah za den (150ml), což je obrovský úspěch na něj. Tak zkoušej různé lahvičky, hrnky..zkus to dát princezně jen tak na hraní, bude to třeba okousávat a ožužlávat, až se to naučí pít 🙂
Adinka pije dodnes maximalne pul litru denne. Uz to neresim, proste to tak je. Steli pije i dvakrat vic jak ona 😉


a nekojené děti, co odmítají vodu, čajíčky i čerstvou šťávu z ovoce či mrkve..? 😝 no jo, zase mám něco s tou naší princeznou na hrášku 😝