Jsme na Sumave a je tu blaze. Vecereli jsme v hospudce U Stepana a za me mirne zklamani. Jidlo krasne a dobre, ale zadne wow, kvuli kteremu bych sem mela prijet znovu. Asi jsem ocekavala vic 🙂
A ted uz dite spi, vino nalite.... hura!
tak je to už pár let 😀
Faaakt stepan zklamal... teda to se divim. 😐
@marie_anna Vybavil se mi Felix Holzmann Tak co, po dovolenej, po dovolenej? A kde jste byli? Na Kvildě?...😀
Taky sme byli jednou U Stepana a uz tam vickrat nepojedeme. Jidlo bylo dobre, ale nic extra. Znam srovnatelne restarace kde je za stejnou cenu 3x tak vetsi porce. Taky sme byli natesini a nic...
@marticep 😀 😀
Od te doby, co Štěpána navštívil Pohlreich, se to tam hodně změnilo k horšímu. Zdražili, zmenšili porce a celkove tam není žádný extra výběr.. ☺ A přesto mají pořád plno...
@kacca11 Nemyslela sem jenom velikostne. Stejna cena jidla, stejna kvalita (aspon pro me) ale daleko vetsi porce. Radsi pujdu tam kde se dobre najim a samozrejme si pochutnam nez tam kde si jen pochutnam a doma pak lovim v lednici 😀 Chteli sme to tam videt, zazit... tak se taky stalo a vim ze uz tam vickrat nepojedeme 😉
@kacca11 Zajdi do Sasazu a dej si jehněčí, dostaneš misku s omáčkou, v tom tři kostičky masa, vyplázneš za to 460 korun budeš mít hnedle o zkušenost víc 😀 A mimochodem extra kvalita to tedy nebyla, bohužel...
Jinak my u Štěpána také nebyli před lety spokojeni a bylo toho víc co vytknout, počínaje číšníkem, který nám nedokázal říct, jaké mají rozlévané víno, a záchodem bez klíčů konče... Byli jsme tehdy dost zklamaní.
@kacca11 No abys měla tu zkušenost, jak jsem psala, to měl být vtip 😉 A teď beze srandy - nedoporučila bych ti to tam. Je to vyhlášená restaurace, kde všichni vychvalují kvalitu, ale nám to zkrátka přišlo jen jako nakašírovaná snobárnička pro pražskou zlatou mládež... Také jsme se tam těšili, asijskou kuchyni máme moc rádi, ale zklamání bylo ještě větší než u toho Štěpána.
@marie_anna My jsme byli v Kašperkách 🙂)) Takže kousek 🙂
@lenjii
@kacca11
@finn
@alenas88
@marticep
@elinkav
Holky, ono to nebylo špatný, to ne. Obsluha příjemná, prostředí se mi líbilo. Vzhledem k tomu, že jsme s sebou měli děti, tak jsme večeřeli už v pět, takže tam ani nebylo nijak natřískáno. Ale osobně si myslím, že kdybychom tam šli dva, tři roky zpět, tak si pochutnáme víc. Tohle bylo na oko nádherné, ale chuť tak nějak standard no.
@pipetulaa Peti, kde jste bydleli? Taky chceme vyrazit, ale vsude je obsazeno ☹
@pepetousek Penzion Kasperk. V Kasperskych horach. Bylo to tam super! 🙂
@pipetulaa Dekuji, mrkneme 🙂
@pipetulaa Peti, napsala jsem tam, že máme zájem o ubytování 2 dospělých osob a 7m dítě...a napsal nám samotný ředitel, velmi slušně, že nás tam nechtějí, že nejsou přizpůsobení pro děti a že lidé tam chtějí klid.. ☹
@pepetousek v hotelu deti nechteji, ale v penzionu prave jo. To je divny. Zjistim u kamaradky primo kontakt, objednavala to ona
@pipetulaa Nemusis Peti, nakonec pojedeme k rodine na Moravu, nejak jsme si rikali, ze prcek by z toho jeste nic nemel, tak to odlozime na prosti rok..
My ze Sumavy dnes prijeli. 🙂 Kvilda. Kde vy?