#materska_demence u mě sílí každým dnem! Radek vzal Toníka ven a já že mezitím aspoň uklidím hračky a vytřu. Za chvilku sama sebe přistihnu, jak sedím uprostřed hraček, stavím věž z kostek a zaujatě koukám na Muzicírování a broukám si "můj pes má sílu, jak se má k jídlu tak i k dílu! Talíř má u kredence, vysoké je iiiiiinteligenceeee" což procítím a patřičně vykulim oči. 😀

Tak to uz je fakt diagnoza 😂
No jesteze se nevrátili dřív 😂😂😂
Jó, my jsme s manželem nedávno odvedli Viktorína do školky, po cestě zpět si koupili snídani, došli domů, usadili se s ranní kávou k JimJamu a čuměli na Harryho a jeho dinosaury... 😀
Nema tam spis pelech a ne talir? 😀
Já tuhle dala malou ven s babi,po půl hodině klidu a ticha jsem celá hysterická běžela k postýlce,že se určitě něco stalo,když je tam tak dlouho v klidu 😆😆😆
@marie_anna ja ti nevim, celou dobu zpivam talir!! 😀
😀
"Můj pes má sílu
jak se má k jídlu tak i k dílu
pelech má u kredence
vysoké je inteligence"
@marie_anna no me ten talir prisel divnej, ale rikala jsem si "Nohavica byl opilej kdyz to psal, nediv se..." 😀
@pipetulaa V poho, já doteď zas nevěděla, že to je od Nohavici. 😀 Ale sledovali jsme se synem Muzicírování a tam jsem tomu rozuměla dobře. 😀